Metody

Metoda Direct

Metoda bezpośrednia to sposób na naukę języka obcego, który pozwala na szybsze przyswojenie wiedzy oraz pozbycie się barier, które towarzyszą nauce metodami tradycyjnymi.
Podstawową cechą metody jest to, iż student mówi oraz słucha czterokrotnie więcej niż stosując każdą inna metodę. W związku z tym uczy się on czterokrotnie szybciej!
Metoda bezpośrednia zachowuje  4 etapy, których  kolejność ma ogromne znaczenie w nauce języka obcego.  Student najpierw słyszy nowe słowo, gdy wymawia je lektor, a potem sam je wymawia odpowiadając na pytanie lektora. Następnie poznaje jego pisownię podczas czytania, aż w końcu uczy się je pisać.
Zaletą metody bezpośredniej jest pokonanie nieśmiałości studenta. Wielu studentów ucząc się języków obcych obawia się mówić. W tej metodzie opartej w większości na mówieniu właśnie (95% lekcji), polegającej na zadawaniu pytań i dawaniu odpowiedzi na nie, student zmuszony jest do mówienia w związku z czym,  szybko pokonuje swój lęk. Metoda bezpośrednia jest jedną z najszybszych i najskuteczniejszych metod nauki.

Jesteśmy blisko Ciebie!

Wątpliwości? Pytania? Pisz: info@mak.edu.pl

Toki nauczania

3×1 (3h / tydzień) System mało intensywny, pozwalający na osiągnięcie dobrych wyników nauki w dłuższym okresie czasu. Odpowiedni dla grup, które planują naukę na okres półroczny lub dłuższy.
2×2 (4h / tydzień) System klasyczny, odpowiedni dla grup na każdym poziomie zaawansowania, także dla studentów rozpoczynających naukę od podstaw. Regularność zajęć pozwala na osiągnięcie dobrych efektów nauczania, w krótszym okresie czasu (mniej niż pół roku).
3×2 (6h / tydzień) System intensywny pozwala na szybkie postępy w nauce. Odpowiedni dla studentów początkujących i na średnim poziomie zaawansowania. Pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu w bardzo krótkim czasie.
4×2 (8h / tydzień) System bardzo intensywny, najlepsze rozwiązanie dla studentów początkujących. Ze względu na dużą intensywność zajęć pozwala w bardzo krótkim czasie na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów.
One on one Niezwykle intensywny, a zarazem bardzo elastyczny i dzięki temu najskuteczniejszy system nauki. Umożliwia on indywidualne ustalanie terminów i zajęć, wplatanie zajęć tematycznych, specjalistycznych oraz konwersacji.
System ekonomiczny 2×1
(2h / tydzień)
Mało intensywny, najlepszy dla osób liczących na niski miesięczny koszt kursu, tempo nauki spokojne, dobre na dłuższy okres czasu.
System mało
absorbujący czasowo 1×2
(1h 2 x na tydzień)
Dla osób nie mogących przeznaczyć na naukę dwóch dni w tygodniu, tempo nauki stosunkowo wolne, ekonomiczne.