Szkoła językowa dla firm Kraków

Znajomość języków obcych jest dziś koniecznością, dlatego właśnie Szkoła Językowa MAK przedstawia Państwu swoje usługi w zakresie kompleksowej obsługi językowej firm. Nasza działalność skierowana jest do firm i instytucji, dla których posługiwanie się językiem obcym jest koniecznością w codziennej pracy.

Prowadzimy zajęcia dla dowolnej liczby osób (1 – 12).

Cena wyjściowa, przy niewielkich grupach, za jedną lekcję 50-minutową wynosi 112zł. Szczegółowych informacji udzieli Państwu dział obsługi klienta info@mak.edu.pl.


Oferujemy szkolenia językowe w zakresie języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Stosujemy najbardziej skuteczne metody nauczania (metody konwersacyjne, metoda bezpośrednia, Espanol Directo). Zajęcia prowadzone są przez różnych lektorów – wykładowców, którzy posiadają wysokie kwalifikacje.

Wszystkie kursy można dopasować pod indywidualne potrzeby pracowników i pracodawców. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają potrzebę doskonalić biegłość posługiwania się konkretnym językiem obcym. Na kursach stacjonarnych można rozwijać wszystkie kompetencje językowe – rozumienie ze słuchu, czytanie, mówienie oraz pisanie. Staramy się, żeby nasi nauczyciele w jak najbardziej możliwy sposób podchodzili indywidualnie do swoich kursantów. Nasz zespół dobiera odpowiednie materiały, żeby pasowały do stopnia zaawansowania językowego oraz do profilu zajęć. 

Nasza metoda nauczania jest jedną z najszybszych i najskuteczniejszych metod nauki. Metoda bezpośrednia to sposób na naukę języka obcego, który pozwala na znacznie szybsze przyswojenie wiedzy i pozbycie się wszelkich trudności związanych z nauką tradycyjną. Ta metoda polega na tym, że uczeń mówi i słucha znacznie więcej niż podczas nauki innymi metodami. Dzięki temu można nauczyć się więcej w krótszym czasie. Metoda bezpośrednia obejmuje cztery etapy. Mają one duży wpływ na naukę. Osoba ucząca się najpierw słyszy nowe słowo, które wymawia lektor. Później sama je wymawia i odpowiada na pytanie lektora. Następnie podczas czytania poznaje jego pisownię i uczy się je pisać. Największą zaletą tej metody jest pokonanie nieśmiałości studenta. Wielu z nich ma problemy, żeby się przełamać i zacząć mówić w języku, którego się uczą. W bezpośredniej metodzie większość czasu poświęca się na mówienie. Polega to na zadawaniu pytań i dawaniu odpowiedzi, student jest w pewien sposób zmuszony do mówienia, dlatego bardzo szybko pokonuje swój lęk. 

Gwarantujemy:

Bezpłatny test sprawdzający poziom wiedzy kursantów

Proponujemy Państwu bezpłatne przeprowadzenie przez lektora testu określającego umiejętności i poziom wiedzy każdego kursanta (test nie jest wykonywany w przypadku grup początkujących), a także bezpłatne przeprowadzanie egzaminów sprawdzających postępy kursantów.

Bezpłatne lekcje pokazowe

Dwie godziny lekcyjne (2 x 50 min), pozwalające zapoznać się z  metodą bezpośrednią. Lekcje pokazowe są bezpłatne (w przypadku rezygnacji).

Różne możliwości toku nauczania

System mało intensywny, który pozwala na osiągnięcie dobrych wyników przez dłuższy okres czasu – pół roku lub dłużej. Lekcje odbywają się trzy razy w tygodniu i trwają godzinę. 

Klasyczny system jest odpowiedni dla grup i osób na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia odbywają się regularnie i pozwalają na osiągnięcie dobrych efektów w czasie krótszym niż pół roku. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po dwie godziny. 

System intensywny jest idealny dla początkujących oraz dla tych na średnim poziomie zaawansowania. W krótkim czasie można osiągnąć wysoki poziom. Pozwala on na szybkie postępy w nauce. Lekcje odbywają się trzy razy w tygodniu i trwają po dwie godziny. 

System bardzo intensywny jest najlepszy do nauki dla początkujących, zajęcia odbywają się aż cztery razy w tygodniu i trwają po dwie godziny, dzięki czemu można osiągnąć świetne rezultaty w jeszcze krótszym czasie. 

Posiadamy również system ekonomiczny oraz mało absorbujący czasowo. Oba te systemy zapewniają dwie godziny zajęć tygodniowo – raz w tygodniu lub dwa razy w tygodniu. Są to zdecydowanie wolniejsze metody nauki, ale sprawdzą się u osób, które nie mogą przeznaczyć na więcej czasu na lekcje języka obcego. 


Tagi : angielski dla firm kraków, angielski w firmie kraków, hiszpański dla firm kraków, język angielski dla firm kraków, kurs angielskiego dla firm kraków, kursy jezykowe dla firm kraków, kursy jezykowe dla firm Kraków, kursy językowe dla firm kraków, kursy językowe dla firm Kraków, niemiecki dla firm kraków, niemieckie firmy w krakowie, szkolenia językowe dla firm Kraków, szkolenia językowe dla firm kraków,